.

.

2017 нови usb аналоген во дигитален видео конвертор конвертирате било аналогни РКА на аудио видео DVD VHS да MP3 преку КОМПЈУТЕР Бесплатен превозот

2017 нови usb аналоген во дигитален видео конвертор конвертирате било аналогни РКА на аудио видео DVD VHS да MP3 преку КОМПЈУТЕР

DEN 912.00
DEN 959.52
-5 %

Износ
Во продавницата.

Ние не нудиме било локалните магнети.За да се избегне било обичај давачки прашање, Ние ќе го одбележи нашата пакет како "подароци" и се обидуваме се потрудиме да ви помогне ако има било особено барање, ве молиме да забележите кога ќе ги нарачате.
Предности во Поглед
Снимајте Видео од Речиси Било кој Видео Извор
Чувајте ги Вашите VHS касети со Еден Допир
Професионален софтвер , уредник и DVD creator
Софтверот е овозможен за да се изгори Видеа на DVD/VCD
Оптимизиран за Windows 2000/XP/Виста/Седум
Спецификации
Интерфејс : USB 2.Ве молиме слободно контактирајте со нас, прво, ако не се задоволи со стоката.ве Молиме љубезно им помогне да се остави Позитивни повратни информации и ние ќе го прават истото за вас, ако ви се задоволи со достава на стока. Обично, тоа треба 15-25 работни дена на главна дестинација на светот. Alipay, Запад Унија, TT, кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Ве молиме контактирајте со нас прво кога ќе сакаат да се вратат. Ние брод на повеќето земји низ светот.UPS-от, DHL, Fedex или ЕМС се исто така достапни по потврди со продавачот.Сите стока гаранција за квалитет во 1month по купувачот примените и ние ќе обезбеди поправка на тоа слободни. На враќање превозот треба да се плати од страна на купувачот. Цел ќе биде предаден, и да излезе со 1-7 работен ден откако исплата е расчисти. Ние ќе го испрати на цел пакет во време, така што да се направи ќе ја добијат на време.
2017 нови usb аналоген во дигитален видео конвертор конвертирате било аналогни РКА на аудио видео DVD VHS да MP3 преку КОМПЈУТЕР Бесплатен превозот
Снимајте видеа може да се фати видео и аудио од речиси сите видео уред, како што се ВИДЕО, видео камера, DVD плеер, или било кој уред кој поддржува видео излез преку S-Video или композитни РКА конекција.0
CD-ROM уред
300 MB Простор на Хард Дискот
600 MB да 3 GB по 1 Час на Снимање
Оперативен СИСТЕМ : Microsoft Windows 2000/XP/Vista
Пакетот Вклучува :
ВИДЕО ФОТОГРАФИРАЊЕ DONGLE
ДА СЕ ИНСТАЛИРА PC
USB КАБЕЛ
. Ние ќе ви дадат нашата конкурентна цена и услуга за вас.0 софтвер видео фотографирање, уредник и DVD creator
Системски Побарувања
Intel или AMD CPU 1.0
Стандарди видео : NTSC/PAL
Видео снимање на формати на датотеки : MPEG 4/2/1 формати
Видео Влезови : Композитни РКА или S-Video
Уште фотографирање на слика : JPG или BMP формат
NTSC Видео Снимајте : x 720 480 во 30 FPS
ПАЛ Видео Снимајте : x 720 576 на 25 FPS
Горат поддршка на датотеки за да DVD/VCD
Ulead10.Ние нудиме на објектот може да бесплатен превозот од Кина Пост-Mail или Хонгконг се Регистрирате Mail.

За производот

Тип:
Видео & ТВ Тјунер Картички
Број На Модел На:
usb аналоген во дигитален видео конвертор
Пакет:
Yes
Интерфејс Тип:
USB
Бренд Име:
Ezcap
боја:
Црна
На текст:
Композитни РКА или S-Video
Излез:
USB
usb аналоген во дигитален видео конвертор:
аналоген во дигитален видео конвертор

Слични предлози