.

.

10PCS/МНОГУ Врвен Квалитет на Печатење Коло Карбид PCB 0.6 mm Волфрам Карбид Микро Вежба Битови

10PCS/МНОГУ Врвен Квалитет на Печатење Коло Карбид PCB 0.6 mm Волфрам Карбид Микро Вежба Битови

DEN 96.00
DEN 106.08
-10 %

Износ
Во продавницата.


Опис : 10pcs Волфрам Карбид CNC PCB Вежба Битови 0.6 mm Совет Фино брусење процес го прави поостри сечење на работ на малку. Со добар чип отпор и мазна чип removel, тоа е можност да се намали сечење сила. Карактеристики : Материјал : Волфрам Карбид Сечење Дијаметар : 0.6 mm Сечење Длабочина : 8mm месо тело со Дијаметар : 3мм вкупна Должина : 38.1 mm Тежина : (прибл.) 40g Соодветен Материјал : 1. ПХБ, нормално FR-4, CEM-3 одбори, заштита на животната средина одбор, SMT, CNC, калапи, пластични, од не ' рѓосувачки челик и прецизност хардвер обработка; 2. Коло, карбонски влакна, сложени одбор и така натаму. Пакет се вклучени : 10pcs 0.6 mm PCB Вежба Битови

За производот

Бренд Име:
Xueliee
Тип:
Други
DIY Материјали:
Дрво
Состојба:
Нови
Дијаметар на сечење:
0.6 mm
сечење длабочина:
8мм
Месо тело дијаметар:
3мм
Вкупна Должина:
38.1 mm
Тежина:
40g

Слични предлози