.

.

5Pcs/Set Завртка Extractor за Полнење Водич Скршени Оштетени Гром Смена Вежба Битови

5Pcs/Set Завртка Extractor за Полнење Водич Скршени Оштетени Гром Смена Вежба Битови

DEN 192.00
DEN 206.40
-7 %

Износ
Во продавницата.


Опис : Материјал : Метал Боја : како што е прикажано на сл Карактеристики : 1.Хром vanadium челик, од вкупно термичка обработка. 2.Отстранување на оштетените завртка, брз и лесен. 3.Плоштад Flute Дизајн
4.Големина на : Бр 1 : 1/8(3-6mm) Бр 2 : 3/16(6-8мм) Бр 3 : 15/64(8-11mm) Бр 4 : 5/16(11-14mm) Бр 5 : 3/8(14-18mm)
Количина : 1 сет Забелешка : ве Молиме овозможи 1-2cm грешки поради прирачник за мерење Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 5 x Завртка extractor

За производот

Бренд Име:
OOTDTY
Тип:
Центар Вежба Малку
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
1E0785

Слични предлози