.

.

Бесплатен превозот 100 компјутери Триаголник Felting Игла - Крупни felting игла/Пофини felting игла Направени во Кина

Бесплатен превозот 100 компјутери Триаголник Felting Игла - Крупни felting игла/Пофини felting игла Направени во Кина

DEN 720.00

Износ
Во продавницата.


Пофини Felting игла што се користи за завршна обработка на волна felting фаза, им овозможува на мазна површина, триаголен нож, две barbs по работ (шест вкупно) за брзо felting. Оваа игла е 7.9 cm долга. (Ова е препорачливо!)
Крупни Felting игла што се користи за Обликување, За Побрзо Felting
Триаголен нож, две barbs по работ (шест вкупно) за брзо felting. Оваа игла е 8.4 cm долга.
Оваа игла направени во Кина, највисок квалитет и многу форма.
ПРЕВОЗОТ ТЕРМИНИ :
1.Обработка на време : ние обично брод во рок од 2 до 5 работни дена по добивањето на уплатата.
2.Превозот услуга : нормално ние обезбеди Бесплатен Превозот од кина пост воздух mail.
ВРЕМЕ НА ИСПОРАКА :
1.Тоа обично трае околу 15-30 дена да добиете предмети ќе се подредени(најчесто во 10-20 дена).
2.Меѓународната превозот е под влијание на многу нестабилен фактори,e.г.царинските,летови,времето,воена и трговска политика,затоа пратки може да се одложи понекогаш.Ве молиме контактирајте со нас ако сеуште не сте го добиле вашите објекти по проценува пристигнување време,тогаш ние сигурно ќе го дознаете и да се реши проблем за вас е на задоволително ниво.
КОНТАКТ СО НАС НА :
1.Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.Ако не добивате нашиот одговор,ве молиме повторно испратени на вашата e-mail или да испратите порака до нас,и ние ќе одговори на вас како е можно поскоро.
2.Ве молиме имајте во предвид дека бојата застапеност е предмет на производство на варијанса и не може да биде точно.Исто така, наведуваат дека ги следи прилагодувањата може да се разликува од компјутер на компјутер и може да ја измени фактичката боја.Ве молиме да ги прочитате овие услови темелно пред ставање на вашата понуда.

За производот

Материјал:
Метал
Употреба:
волна почувствува

Слични предлози