.

.

80X60cm Романтична сезона DIY 3d Крстот Бод Комплет Везана Недовршени Лента Везови Сликарство Крои Занаетите Подарок

80X60cm Романтична сезона DIY 3d Крстот Бод Комплет Везана Недовршени Лента Везови Сликарство Крои Занаетите Подарок

DEN 808.00
DEN 1584.00
-49 %

Износ
Во продавницата.


167125767435688 Лента Везови US $ 10.5 /set US $ 10.5 /set US $ 9.5 /set US $ 10 /set US $ 11.25 /set US $ 11 /set US $ 12.5 /set US $ 11.75 /set
Лента везови комплет вклучува :
шарени везени платно
вез игла
соодветни Лента
парче со висока дефиниција печатење renderings
висока дефиниција оригинални бод цртежи

За производот

Употреба:
Слики
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Европа
Вез Метод:
Обичен Бод Везови
Платно Пакување Метод:
Укината
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
хартиена кеса

Слични предлози