.

.

Buildreamen2 Авто Мека Гума Прозорец Wiper Сечилото Шофершајбната Wiper Ножеви 1Pair Одговараат За ФОЛКСВАГЕН Фолксваген Поло 4 (MK4) 2002-2005

Buildreamen2 Авто Мека Гума Прозорец Wiper Сечилото Шофершајбната Wiper Ножеви 1Pair Одговараат За ФОЛКСВАГЕН Фолксваген Поло

DEN 752.00
DEN 791.52
-5 %

Износ
Во продавницата.


Опис : Погодни / За "ФОЛКСВАГЕН" Фолксваген Поло 4 (MK4) 2002-2005 Големина 19" + 21" 100% Сосема Нов. Bracketless Шофершајбната Wiper Ножеви За Возачот И Совозачот Флексибилни мека слој го намалува дијалог. Цела Сезона во Дожд и Замрзнување Време. Сите Временски услови на видливост,максимална Екран Контакт. Лесен За Инсталација. Пакет се вклучени : 1 Пар Автомобил Wiper Ножеви ве Молиме внимание : 1. За да се избегне купување на погрешен стакло, треба да се обрне внимание на автомобил година и фотографии во опис,пред да го стави на ред. Ако немате идеја дали стакло одговара на вашите автомобили, ве молиме контактирајте со нас и ни укажуваат на вашиот автомобил модел и автомобил на годината, ние ќе ви помогнат да ги најдете на wiper на ножот на кој се вклопи во вашиот автомобил. 2. Ве молиме да ни укажуваат дека вашиот автомобил е Десно-Страна Диск или Лево-Страна Диск, затоа што wiper систем е различно помеѓу RHD и LHD.

За производот

Поло-Година:
2002,2004,2003,2005
Фолксваген Модел:
Поло
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Година:
2017Year
Име На Модел:
19+21
Објектот Висина:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Специјални Функции:
Водоотпорен,Флексибилни
Објектот Тежина:
0.382kg
Бренд Име:
Buildreamen2
Објектот Ширина:
21inch
Материјал Тип:
Гума

Слични предлози