.

.

Buildreamen2 Авто Мека Гума Bracketless ветробранското стакло Wiper Ножеви Шофершајбната 2 парчиња За 2010- Citroen C4

Buildreamen2 Авто Мека Гума Bracketless ветробранското стакло Wiper Ножеви Шофершајбната 2 парчиња За 2010- Citroen C4

DEN 615.00
DEN 647.52
-5 %

Износ
Во продавницата.


Опис : Погодни / За 2010-2016 Citroen C4 Големина 30" + 26" 100% Сосема Нов. Bracketless Шофершајбната Wiper Ножеви За Возачот И Совозачот Флексибилни мека слој го намалува дијалог. Цела Сезона во Дожд и Замрзнување Време. Сите Временски услови на видливост,максимална Екран Контакт. Лесен За Инсталација. Пакет се вклучени : 1 Пар Автомобил Wiper Ножеви ве Молиме внимание : 1. За да се избегне купување на погрешен стакло, треба да се обрне внимание на автомобил година и фотографии во опис,пред да го стави на ред. Ако немате идеја дали стакло одговара на вашите автомобили, ве молиме контактирајте со нас и ни укажуваат на вашиот автомобил модел и автомобил на годината, ние ќе ви помогнат да ги најдете на wiper на ножот на кој се вклопи во вашиот автомобил. 2. Ве молиме да ни укажуваат дека вашиот автомобил е Десно-Страна Диск или Лево-Страна Диск, затоа што wiper систем е различно помеѓу RHD и LHD.

За производот

Citroen C4-Година:
2010,2011,2012,2013
Година:
2017Year
Објектот Тежина:
0.36kg
Објектот Висина:
1inch
Објектот Ширина:
30inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Citroen Модел:
C4
Специјални Функции:
Водоотпорен,Флексибилни
За Возило Брендови/Модел:
Citroen
Име На Модел:
26+30
Бренд Име:
Buildreamen2
Материјал Тип:
Гума

Слични предлози