.

.

Buildreamen2 Автомобил Автомобилската Wiper Сечилото Frameless ветробранското стакло Шофершајбната Одговара За 2003-2005 ФОЛКСВАГЕН Фолксваген Multivan 2 парчиња

Buildreamen2 Автомобил Автомобилската Wiper Сечилото Frameless ветробранското стакло Шофершајбната Одговара За 2003-2005 ФОЛКСВАГЕН

DEN 725.00
DEN 762.72
-5 %

Износ
Во продавницата.


Опис : Погодни / За 2003-2005 "ФОЛКСВАГЕН" Фолксваген Multivan Големина на 24" + 24" 100% Сосема Нов. Bracketless Шофершајбната Wiper Ножеви За Возачот И Совозачот Флексибилни мека слој го намалува дијалог. Цела Сезона во Дожд и Замрзнување Време. Сите Временски услови на видливост,максимална Екран Контакт. Лесен За Инсталација. Пакет се вклучени : 1 Пар Автомобил Wiper Ножеви ве Молиме внимание : 1. За да се избегне купување на погрешен стакло, треба да се обрне внимание на автомобил година и фотографии во опис,пред да го стави на ред. Ако немате идеја дали стакло одговара на вашите автомобили, ве молиме контактирајте со нас и ни укажуваат на вашиот автомобил модел и автомобил на годината, ние ќе ви помогнат да ги најдете на wiper на ножот на кој се вклопи во вашиот автомобил. 2. Ве молиме да ни укажуваат дека вашиот автомобил е Десно-Страна Диск или Лево-Страна Диск, затоа што wiper систем е различно помеѓу RHD и LHD.

За производот

Multivan-Година:
2003,2005,2004
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Година:
2017Year
Објектот Тежина:
0.379kg
Објектот Висина:
1inch
Фолксваген Модел:
Multivan
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Ширина:
24inch
Специјални Функции:
Водоотпорен,Флексибилни
Име На Модел:
24+24
Бренд Име:
Buildreamen2
Материјал Тип:
Гума

Слични предлози