.

.

Buildreamen2 Мека Гума ветробранското стакло Wiper Сечилото Шофершајбната Авто Frameless Wiper Ножеви 2 парчиња Одговара За Lancia Ypsilon 2012-

Buildreamen2 Мека Гума ветробранското стакло Wiper Сечилото Шофершајбната Авто Frameless Wiper Ножеви 2 парчиња Одговара За Lancia

DEN 752.00
DEN 791.52
-5 %

Износ
Во продавницата.


Опис : Погодни / За Lancia Ypsilon 2012-2016 Големина 16" + 24" 100% Сосема Нов. Bracketless Шофершајбната Wiper Ножеви За Возачот И Совозачот Флексибилни мека слој го намалува дијалог. Цела Сезона во Дожд и Замрзнување Време. Сите Временски услови на видливост,максимална Екран Контакт. Лесен За Инсталација. Пакет се вклучени : 1 Пар Автомобил Wiper Ножеви ве Молиме внимание : 1. За да се избегне купување на погрешен стакло, треба да се обрне внимание на автомобил година и фотографии во опис,пред да го стави на ред. Ако немате идеја дали стакло одговара на вашите автомобили, ве молиме контактирајте со нас и ни укажуваат на вашиот автомобил модел и автомобил на годината, ние ќе ви помогнат да ги најдете на wiper на ножот на кој се вклопи во вашиот автомобил. 2. Ве молиме да ни укажуваат дека вашиот автомобил е Десно-Страна Диск или Лево-Страна Диск, затоа што wiper систем е различно помеѓу RHD и LHD.

За производот

За Возило Брендови/Модел:
LANCIA
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Ширина:
24inch
Lancia Ypsilon-Година:
2013,2012
Специјални Функции:
Водоотпорен,Флексибилни
Име На Модел:
16+24
Година:
2017Year
Lancia Модел:
Ypsilon
Бренд Име:
Buildreamen2
Објектот Тежина:
0.393kg
Објектот Висина:
1inch
Материјал Тип:
Гума

Слични предлози