.

.

Бесплатен превозот авто автомобил шофершајбната wiper ножот За Хонда CR-Z Кука тип wiper рака Мека Гума Шофершајбната Wiper 2 парчиња/ПАР

Бесплатен превозот авто автомобил шофершајбната wiper ножот За Хонда CR-Z Кука тип wiper рака Мека Гума Шофершајбната Wiper 2

DEN 595.00
DEN 699.84
-15 %

Износ
Во продавницата.

Опис На Производот
Опис На Производот :
Производ : Wiper ножеви
Квалитет : АА Одделение (Нашата продавница сите wiper е АА одделение pls се земе бесплатно да ред)
( Истакна : Сите за wiper ножеви имаат 3 одделение : АА Б Оценки )
За Хонда CR-Z
2012 година, големина : 26" и 20" (650mm,500mm)
Ве молиме Потврди големината кога ќе го поставите цел.Ви благодариме!
Бидејќи потекло и година на автомобили се различни, стакло стилови и големини може да се разликуваат. Ве молиме бидете сигурни дека ќе го купи стакло стилови и големини.
(Нашата продавница сите wiper е+ одделение pls се земе бесплатно да ред)
( Истакна : Сите за wiper ножеви имаат 3 одделение : А+/A/B Оценки )
14 инчи = 350 mm 16 инчи = 400 mm 18 инчи = 450 mm 19 инчи = 475 mm 20 инчи = 500 mm
21 инчи = 525 mm 22 инчи = 550 mm 24 инчи = 600 mm 26 инчи = 650 мм 28 инчи = 700 mm
Детали За Производот
Инсталација метод

За производот

Објектот Должина:
size 26 20, Other sizes message
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Хонда Модел:
CR-Z
CR-Z-Година:
2012
Бренд Име:
asywf
Име На Модел:
3z
Материјал Тип:
Природна Гума
Специјални Функции:
Чисти прозорецот
2012 година големина:
26 и 20 (650mm,500mm)

Слични предлози