.

.

Buildreamen2 2 парчиња Bracketless Мека Гума Автомобил Шофершајбната ветробранското стакло Wiper Ножеви Frameless Одговараат За Fiat 500 2007-

Buildreamen2 2 парчиња Bracketless Мека Гума Автомобил Шофершајбната ветробранското стакло Wiper Ножеви Frameless Одговараат

DEN 592.00
DEN 623.52
-5 %

Износ
Во продавницата.


Опис : Погодни / За Fiat 500 2007-2016 Големина 14" + 24" 100% Сосема Нов. Bracketless Шофершајбната Wiper Ножеви За Возачот И Совозачот Флексибилни мека слој го намалува дијалог. Цела Сезона во Дожд и Замрзнување Време. Сите Временски услови на видливост,максимална Екран Контакт. Лесен За Инсталација. Пакет се вклучени : 1 Пар Автомобил Wiper Ножеви ве Молиме внимание : 1. За да се избегне купување на погрешен стакло, треба да се обрне внимание на автомобил година и фотографии во опис,пред да го стави на ред. Ако немате идеја дали стакло одговара на вашите автомобили, ве молиме контактирајте со нас и ни укажуваат на вашиот автомобил модел и автомобил на годината, ние ќе ви помогнат да ги најдете на wiper на ножот на кој се вклопи во вашиот автомобил. 2. Ве молиме да ни укажуваат дека вашиот автомобил е Десно-Страна Диск или Лево-Страна Диск, затоа што wiper систем е различно помеѓу RHD и LHD.

За производот

Име На Модел:
14+24
500-Година:
2009,2012,2008,2011,2010,2013,2014,2007,2015
Година:
2017Year
Објектот Тежина:
0.377kg
Објектот Висина:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Ширина:
24inch
Специјални Функции:
Водоотпорен,Флексибилни
За Возило Брендови/Модел:
Фиат
Бренд Име:
Buildreamen2
Фиат Модел:
500
Материјал Тип:
Гума

Слични предлози