.

.

Wiper Ножот за Lada Priora (2006-Наваму) 1set 20+20, Рамни Аеро Зрак ветробранското стакло Wiper Frameless Мека Wiper Ножеви

Wiper Ножот за Lada Priora (2006-Наваму) 1set 20+20, Рамни Аеро Зрак ветробранското стакло Wiper Frameless Мека Wiper Ножеви

DEN 584.00
DEN 739.68
-21 %

Износ
Во продавницата.


Одговара за : Lada Priora
Година : 2006 Година -> Наваму
Возачот Големина : 20" / 50 CM
Патникот Големина : 20" / 50 CM
ИНСТАЛАЦИЈА толку лесно како 1,2,3 !
Зошто TRIPLUS wiper ножеви?
TRIPLUS обезбедува технологија и квалитет wiper baldes да им помогне на возачот да се види јасно и
вози безбедно во сите временски услови, повеќе од 10 години !
ПО TRIPLUS wiper ножеви!!
МНОГУ ВАЖНО
1. Вашиот Автомобил создателот / Автомобил модел / Година треба да биде иста како што се наведени.
2. Вашиот точни Receiptant име, ddress, Пост код, Телефонски број е потребно за испорака.
3. Бесплатен превозот од КИНА ПОСТ или Epacket.
4. Вашата цел ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по вашата исплата.
5. Следење на број ќе се обезбедува во системот по испорака.
6. Времето за испорака зависи од различни изразат процес и ја вашата адреса и ние ќе ви помогнат да го следи.
7. Ние сме manufacutrer и се произведени повеќе од 26 врвните брендови на wiper ножеви целиот свет.
На широк спектар вклучуваат аеро/ мека/flex/ метал/special/странично/heavyduty/снег/мулти/ wiper ножеви.
100% СИГУРНОСТ ДА СЕ КУПИ!
- ако, да не најдете вашиот автомобил модел или она што ви треба во нашата продавница,
- доколку имате било какви прашања во врска со вашиот автомобил модел & годината & fitment,
- доколку планирате да промет на големо или дистрибуира нашите wiper ножеви во вашата земја,
- ако.........
Ние сме тука за поддршка секогаш, стр закуп не двоумете се да ги споделите со нас!

За производот

За Возило Брендови/Модел:
Lada
Lada Модел:
Priora
Бренд Име:
triplus
Име На Модел:
TP5042020
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.5kg
Материјал Тип:
Природна Гума,Цинк Легура,Sk6 Супериорен Легиран Челик
Специјални Функции:
OE Fitment, цела Сезона, Високи Перформанси
Вклучувајќи 2 парчиња:
20(50cm/500mm) + 20(50cm/500mm)
Производ Состојба:
100% Сосема Нов
арм тип:
U-КУКА / J-КУКА
Година:
2006-наваму
Автомобил Направи:
Priora

Слични предлози