.

.

ЗА ФОЛКСВАГЕН Транспортерот T5 Multivan 2003-2009 Заден Прозорец Windshiel Wiper Рака + Сечилото СЕТ

ЗА ФОЛКСВАГЕН Транспортерот T5 Multivan 2003-2009 Заден Прозорец Windshiel Wiper Рака + Сечилото СЕТ

DEN 911.52

Износ
Во продавницата.


ЗА "ФОЛКСВАГЕН" Транспортерот T5 Multivan 2003-2009 Заден Прозорец Windshiel Wiper Рака + Сечилото СЕТ
ФИТИНГ ПОЗИЦИЈА : Делови за предните светла на автомобилот
Состојба : НОВА
Производот Број : VW33
Испорака : 1 сет вклучувајќи( 1 задните wiper рака + 1 задните сечилото)
СПОСОБЕН ДА : ЗА "ФОЛКСВАГЕН" MULTIVAN
Wiper Ножот-Должина на : 410 MM
Модел Година : 2003-2009
Ве молиме споредете ги вашите делови со фотографирање пред да купите некој објект!!!
Услуга :
1, ве Молиме контактирајте со нас директно од Aliexpress со "Разговор сега" ;
2, Ако ние не сме на интернет, тоа ќе бидат високо ценети за да го добиете вашиот вид e-mail;
Било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас на Бизнис Време.
ПРЕВОЗОТ ИНФОРМАЦИИ :

За производот

Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.25kg
Бренд Име:
DR
Специјални Функции:
НАПРАВИ ЗАДЕН ПРОЗОРЕЦ ЈАСНО
Име На Модел:
VW33
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Материјал Тип:
PBT Пластични Суровини, Природна Гума
Година:
2003-2009
Автомобил Направи:
ЗА ФОЛКСВАГЕН MULTIVAN

Слични предлози