.

.

Шофершајбната за Миење Пумпа Шофершајбната за BMW E36 E46 Серија 323is 330i 328i 328is 1997-2007 67128362154 1J5955651 @25

Шофершајбната за Миење Пумпа Шофершајбната за BMW E36 E46 Серија 323is 330i 328i 328is 1997-2007 67128362154 1J5955651 @25

DEN 230.00
DEN 306.72
-25 %

Износ
Во продавницата.

Ние ќе го организира испорака на вашиот превозот адреса, па ве молиме да се потврди и да се провери адресата детали ќе се полни на Aliexpress. Ве молиме контактирајте со нас на прво ако сакате да се вратите на пакет да ни. Ние го наместите стандардниот превозот метод за нашиот производ,ако сакате да го промените превозот метод, ќе треба да плати дополнителни превозот надомест, било какви прашања ве молиме контактирајте со нас навремено.
Шофершајбната за Миење Пумпа Шофершајбната за BMW E36 E46 Серија 323is 330i 328i 328is 1997-2007 67128362154 1 J5955651 @25
Функција :
Материјал : Високо Квалитетни ПВЦ
Боја : Како на сликата шоу
Состојба : 100% Сосема Нов
Количина : 1 BUC
Fitment :
1997-1998 За BMW 318i( Од 11/1/1997 производство датум )
1997 година За BMW318is ( Од 11/1/1997 производство датум )
2000 За BMW323ci
1998/2000 За BMW323i
1999 година За BMW323i ( Од 11/1/1997 производство датум )
1998 година За BMW323is ( Од 11/1/1997 производство датум )
1999 Година За BMW323is
2001-2002 За BMW325ci
2001-2002 За BMW325i
2001-2002 За BMW325xi
2000 За BMW328ci
1997 година За BMW328i ( Од 11/1/1997 производство датум )
1998-1999 За BMW328i
1997 Година За BMW328i
1998-1999 За BMW328is( Од 11/1/1997 производство датум )
2007 година За BMW328xi ( до to2/28/2007 производство датум )
2001-2002 За BMW330ci
2002 Година За BMW330i
2001-2003 За BMW330xi
1997-2000 За BMW528i( Од 9/1/1997 производство датум )
1997-2002 За BMW540i( Од 9/1/1997 производство датум )
1997-2001 За BMW740i( Од 9/1/1997 производство датум )
1997-2001 BNW740i L( Од 9/1/1997 производство датум )
Во 2002-2003 година За BMW745i( From8 /31/2003 производство датум )
Во 2002-2003 година За BMW745 Li( Од 8/31/2003 производство датум )
1997-2001 За BMW750i L( Од 9/1/1997 производство датум )
2003 година За BMW760 Li( Од 8/31/2003 производство датум )
1998 година За BMW M3( Од 11/1/1997 производство датум )
1997/2001/2002/2003 За BMW M3
2000-2003 За БМВ Х5
1998 година За BMW Z3( Од 11/1/1997 производство датум )
1997/1999/2000/2002 За BMW Z3
2003 година За BMW Z
Пакетот вклучува :
1 X Шофершајбната За Миење Пумпа
1. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и состојба. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
1. Ако постои било каков проблем со вашиот купување. Во Светот Превозот. Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот,за викенди и празници се исклучува,па превозот време може да биде подолг од ветивме,особено за време на сезона. Повратни информации е многу важно за нас,ние се залагаме за 100% задоволство,ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе го реши тоа брзо за вас. Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и им даде на сите 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи , вашиот препорачуваме е нашата мотивира за да се движи понатаму.

За производот

Објектот Висина:
4cm
Бренд Име:
FLYPIG
Објектот Тежина:
0.11kg
Материјал Тип:
високо квалитетни ПВЦ
Објектот Ширина:
4cm
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Година:
2017Year
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Име На Модел:
xy246
Специјални Функции:
шофершајбната за миење пумпа
За Возило:
BMW
Специјални Функции:
миење пумпа
Земја/Регион на Производство:
Кина
квалитет:
ААА+
Состојба:
Нови
Пакет:
1*Миење Пумпа

Слични предлози