.

.

20PCS рачно изработени Голем Ткаенина Сончоглед Реалниот Допир Свила Gerbera Daisies Глави,Вештачки Fower Аранжмани,DIY Свадба/дома Декор

20PCS рачно изработени Голем Ткаенина Сончоглед Реалниот Допир Свила Gerbera Daisies Глави,Вештачки Fower Аранжмани,DIY Свадба/дома

DEN 475.00
DEN 527.52
-10 %

Износ
Во продавницата.

за да се избегне недоразбирање ,ве Молиме контактирајте со нас прво кога имате било какви прашања пред да го притиснете копчето "купи тоа сега" или да конкурираат.Се обрне внимание за да ја видите големината на објектот јасно ( Таму ќе биде малку грешка на мерењето)
Дијаметар : 6.
Предмет : 20 PCS рачно изработени Голем Ткаенина Сончоглед Реалниот Допир Свила Gerbera Daisies Глави,Вештачки Fower Аранжмани,DIY Свадба/дома Декор
1. Ние сме свесни дека е тешко да се купат преку Интернет,и ние навистина сакате да бидете среќни со купување .Ви благодариме за вашето разбирање.
Ние обезбедуваме Freeshipping само со нормален mail со Кина Пост
.За размена/Враќање на производи, купувачот е задолжено за враќање на трошоците, ние ќе рефундирање на дека веднаш откако ќе се добие врати објектот.Било какви прашања ве молиме контактирајте директно со нас
плаќање
Плаќање Преку Aliexpress Зачувам. Боја : Како на сликата,затоа што екранот е различно за секого,па тоа ќе имаат малку боја разлика,ви благодариме за разбирањето!
4.можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање е само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека сте го добиле цел. Ако најдете има било каков проблем, по што доби објект,мора да контактирате со неисправни фотографии во рамките на 3 дневна ,ние ќе се потрудиме да го решат прашањето за вас .othervise ние нема да прифати било враќање или надоместок.Пакување : 20pieces/многу
3.(тоа е подобро да се плати со кредитна картичка за да
Зачувам) Aliexpress Зачувам која е една од водечките трети лица онлајн плаќање
платформа од alibaba Група.Ако имате било каков проблем кога ќе се добие стока,ве молиме контактирајте со нас во навремено,ние ќе се обидеме потрудиме да reslove тоа ,ве Молиме да не даде во лоша преглед па случајно,ви Благодариме!
Добредојдовте на вашата голема цел количина, ние ќе ви ги понудиме најдобрите фабрика цена .
без данок решение
ние ја прогласи како "подарок", или "примерок" со пониска вредност за да ви помогне да се избегне увоз доход, но тоа не значи вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на стоката можеби тоа не е работен во некои земји со различни тарифни правила и, исто така, било увозни давачки или такси се на купувачот на сметка.
Како да се плати со друг метод на плаќање, ве молиме да се најдат на овој линк за детали
Повратни информации
Ние ќе ви даде позитивни повратни информации по преводот е завршен , тоа ќе биде прифатена, ако може да го направи истото за нас, како и ако сте задоволни со нашите производи и услуги.

За производот

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Gerbera
Бренд Име:
NYAConfetti
Стил:
Цвет
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
22/0.8 MM
боја:
multicolor
Материјал:
Ткаенини/Свила
Дијаметар:
6.5 см
Количина:
20PPieces/многу

Слични предлози