.

.

Растенијата Вештачки Пластични Тебе Трева Аквариум Декорација Шарени Lifelike Пурпурна 16CM

Растенијата Вештачки Пластични Тебе Трева Аквариум Декорација Шарени Lifelike Пурпурна 16CM

DEN 528.00

Износ
Во продавницата.

Descriotion : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични Тоа, обезбедува одлична скривница за риба Декорирани вашите риби сад и направете ја вашата риба не се осамени На растенија се зацврстува со бројат керамички база, така што тие ќе останат таму каде што тие се сместени во резервоарот Тие се издржливи во сол и свежа вода Апсолутно безбедни за риба, тие нема да умре, да изгние, или да предизвика било какви алги проблеми Обезбедува убава декорација за вашиот аквариум одличен скривница за риба која додава екстра забавно да се игра Должина : околу 16cm Боја : Како слики прикажани
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Вештачки Вода на Растенијата

За производот

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Роуз
Повод:
Денот на вљубените
Стил:
Цвет

Слични предлози