.

.

36PCS/Затегнувачка Порибување е 1.5 М,со Висок Квалитет Двојна Боја Најлон Чорапи,Diy Цвет Одлуки Материјал,Порибување на Цвеќиња Материјали

36PCS/Затегнувачка Порибување е 1.5 М,со Висок Квалитет Двојна Боја Најлон Чорапи,Diy Цвет Одлуки Материјал,Порибување на Цвеќиња

DEN 527.00
DEN 585.12
-10 %

Износ
Во продавницата.


Како да се плати со друг метод на плаќање, ве молиме да се најдат на овој линк за детали
Повратни информации
Ние ќе ви даде позитивни повратни информации по преводот е завршен , тоа ќе биде прифатена, ако може да го направи истото за нас, како и ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ве молиме не го напушти неутрални или негативни повратни информации директно без контакт со нас, ви Благодариме повторно за посетата на нашата продавница, посакуваме да имате пријатен шопинг искуство!
политика на враќање
1.можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање е само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека сте го добиле цел.за да се избегне недоразбирање ,ве Молиме контактирајте со нас прво кога имате било какви прашања пред да го притиснете копчето "купи тоа сега" или да конкурираат.
пакет
пакет круг, со балон филм да избегне да биде скршен на патот,и го Стави во тетрапак. Ние сме свесни дека е тешко да се купат преку Интернет,и ние навистина сакате да бидете среќни со купување .Ви благодариме за вашето разбирање. Боја : Како на сликата,затоа што екранот е различно за секого,па тоа ќе имаат малку боја разлика,ви благодариме за разбирањето!
3.
Ние обезбедуваме Freeshipping само со нормален mail со Кина Пост
.
Предмет : 36 PCS/Затегнувачка Порибување е 1.За размена/Враќање на производи, купувачот е задолжено за враќање на трошоците, ние ќе рефундирање на дека веднаш откако ќе се добие врати објектот.othervise ние нема да прифати било враќање или надоместок.Се обрне внимание за да ја видите големината на објектот јасно
Должина : 100 CM/Парче,Затегнувачка Порибување е За 150 CM
2.
без данок решение
ние ја прогласи како "подарок", или "примерок" со пониска вредност за да ви помогне да се избегне увоз доход, но тоа не значи вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на стоката можеби тоа не е работен во некои земји со различни тарифни правила и, исто така, било увозни давачки или такси се на купувачот на сметка.5 М,со Висок Квалитет Двојна Боја Најлон Чорапи
1.Ако имате било каков проблем кога ќе се добие стока,ве молиме контактирајте со нас во навремено,ние ќе се обидеме потрудиме да reslove тоа ,ве Молиме да не даде во лоша преглед па случајно,ви Благодариме!
Добредојдовте на вашата голема цел количина, ние ќе ви ги понудиме најдобрите фабрика цена . Ние прифаќаме наплата или Враќање, ако тоа е нашата вина, сепак објект треба да започне назад во рок од 3 дневна по што доби тоа,сите врати ставки треба да биде во оригинална состојба
4.

За производот

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Ronde Цвет
Бренд Име:
NYAConfetti
Стил:
Цвет
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
JC037
боја:
multicolor
Материјал:
најлон порибување со металик предиво
Должина:
100CM/Piece
затегнувачка порибување:
За 150CM/Парче
Количина:
36Pieces/многу

Слични предлози