.

.

6X Peony Куп (5 глави/парче) 8 Бои, Вештачки Цвеќиња Лажна Пластика Цвеќиња Peonies за Свадба Партија Дом Флорални Деко

6X Peony Куп (5 глави/парче) 8 Бои, Вештачки Цвеќиња Лажна Пластика Цвеќиња Peonies за Свадба Партија Дом Флорални Деко

DEN 2059.00
DEN 2639.52
-22 %

Износ
Во продавницата.


вештачки peony куп
Состојба : нова
материјали : ткаенина & пластика
должина : стан. 40cm
пет глави по куп, секој главата големина околу 10cm11cm
вазна notincluding
Задоволството на клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Плаќање Постојат многу методи за плаќање на располагање, како што се кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Зачувам, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. Превозот 1). Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
2). Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
Превозникот Име Проценето Време во Транзит од Кина во САД Следење на Услугата 2-4 дена www.dhl.com 2-4 дена www.fedex.com 2-4 дена www.ups.com 2-4 дена www.tnt.com 5-10 дена www.ems.com.cn 5-10 дена www.hongkongpost.com 3). Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена. Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

За производот

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Peony
Цвет Стил:
Цвет Букет
Бренд Име:
jiumengya
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Повод:
Свадба
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
40cm
Стил:
Цвет
боја:
црвена, зелена, крем, виолетова
Должина:
40cm
Состојба:
Бренд Нови
Материјали:
ткаенина/пластика
Вид:
Екранот Цвет

Слични предлози