.

.

BSP/NPT 1/2 електрични топката вентил AC110-230V 3/4/7 жици Месинг DN15 actuated топката вентил за вода исклучи контрола

BSP/NPT 1/2 електрични топката вентил AC110-230V 3/4/7 жици Месинг DN15 actuated топката вентил за вода исклучи контрола

DEN 1345.00
DEN 1511.04
-11 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Спецификација:
BSP DN15, NPT DN15
Напон:
AC110V-230V
Жици За Контрола На:
CR303, CR401, CR704
Притисок:
Среден Притисок
Actuator Режим:
Со Настава
Бренд Име:
Tsai Фан
Материјал:
Дувачкиот
Медиуми:
Вода
Структура:
Топката
Извор На Енергија:
AC
Температура на Медиумите:
Нормална Температура
Број На Модел На:
TF15-B2-В
Standard or Nonstandard:
Стандард
Порт Големина:
DN15, 1/2
моќност:
AC110-230V моќ
Инсталации дијаграм:
3/4/7 жици
позиција индикатор:
Yes
прирачник замени:
No
Отвори/Затвори Време:
5 дик
опрема материјал:
метал опрема
вентил тема опција:
bsp / npt
Користење На Животот:
100,000 Круг
сертификација:
CE, IP67

Слични предлози