.

.

220v 2 начин електричниот вентил на жици за соларни загревачи на вода воздух условен фан серпентина вода

220v 2 начин електричниот вентил на жици за соларни загревачи на вода воздух условен фан серпентина вода

DEN 908.00
DEN 955.20
-5 %

Износ
Во продавницата.

Цел да ги запознае
Цевка се користи за контрола на ладна вода или со топла вода и клима систем на отворена или затворена, за да се постигне целта на контрола на собна температура
Напон : 220 v, 50 hz / 60 hz
Потрошувачка на енергија : 7.5 VA
Телото притисок : 1.6 mpa
Погоден за медиум : ладна вода, топла вода
Погоден за средна температура : 2 степени до 95 степени
Погоден за собна температура : 0 степени до 60 степени
Отвори/затвори време : околу десет секунди, блиску за околу 5 секунди
Материјал : бакар
Actuator тема интерфејс : m28 X1. 5
DN15 = 1/2
3/4 "= 3/4
DN25 = 1

За производот

Спецификација:
DN15, DN20, separate actuator, DN25
Материјал:
Дувачкиот
Притисок:
Среден Притисок
моќност:
пневматски
Структура:
топката вентили

Слични предлози