.

.

DC12V/DC24V месинг електрични топката вентил,DN25 1 3 начин месинг хоризонтална моторните топката вентил

DC12V/DC24V месинг електрични топката вентил,DN25 1 3 начин месинг хоризонтална моторните топката вентил

DEN 3134.00
DEN 3134.40
-0 %

Износ
Во продавницата.

DC12 V/DC24 V месинг електрични топката вентил,DN25 1" 3 начин месинг хоризонтална моторните топката вентил Технички Параметри : Производ големина : NPT/BSP 1 " Максимален работен притисок : 1.0 MPa Циркулација медиум : Течност и воздухот Оценет напон : DC12 V,DC24 V Жици за контрола методи : CR2-01,CR3-01,CR3-04,CR5-01,CR7-02,CR7-03 Жици струја : 80 MA (500m A прикажани на лебл значи минимум струја од надворешна сила ) Отвори/Затвори време : ≤ 5 S Живот време : 100000 пати Тело материјал : Месинг Actuator meterial : Инженерство Пластика
Запечатување meterial : EPDM & PTFE
Actuator ротација : 90 ° Средина температура : -15 °~50 ° Течни температура : 2 °~90° Прирачник замени : ДА/НЕ (Изборен) Индикатор : ДА/НЕ (Изборен) Заштита : IP67 Жици дијаграм
Answer : ___________________________ Note : : 1.Постојат три специфични модели за да го изберете
A=Нормален Тип
Б=manual замени и на индикаторот за тип
C=индикаторот за тип 2.Овој производ е "Т" и "L" се два вида на протокот модели, ве молиме да се наведе видот ви треба, Или ние ќе ви испратиме "L" тип во стандардниот!!! Проток насока ве Молиме имајте во предвид вашиот тип на контролата, Вентил Тип (ПЛАН A,B,D,E или L тип)и напон,ви благодариме!

За производот

Спецификација:
DN25
Напон:
12V, 24V
Жици За Контрола На:
CR02, CR03, CR05, CR07
Бренд Име:
ILSY-IVA
Структура:
Топката
Материјал:
Дувачкиот
Притисок:
Среден Притисок
Standard or Nonstandard:
Стандард
Температура на Медиумите:
Средна Температура
Медиуми:
Вода
Порт Големина:
DN25
Извор На Енергија:
DC
Actuator Режим:
Без Прирачник И Упатство
моќност:
Електричен

Слични предлози