.

.

ROCKBROS Велосипед Светлина Носителот MTB Патот Велосипед блиц Пред Handlebar Светло Светилка Велосипед Пумпа Носителот на 4 Бои Bisiklet Aksesuar N

ROCKBROS Велосипед Светлина Носителот MTB Патот Велосипед блиц Пред Handlebar Светло Светилка Велосипед Пумпа Носителот на 4

DEN 360.00
DEN 553.92
-35 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Бренд Име:
ROCKBROS
сертификација:
CE
Монтажа Сместување:
Handlebar
Број На Модел На:
DJ1001
Напојување:
Никој
Тип:
велосипед светилка носителот
боја:
4 бои

Слични предлози