.

.

Топла Продажба на 16 ДОВЕДОА Автомобил, Мотоцикл возење Велосипед Велосипед Велосипед Гуми Тркала Вентил Трепка Зборуваше Светлина Велосипед Прибор трговија на Го

Топла Продажба на 16 ДОВЕДОА Автомобил, Мотоцикл возење Велосипед Велосипед Велосипед Гуми Тркала Вентил Трепка Зборуваше Светлина

DEN 211.00
DEN 228.96
-8 %

Износ
Во продавницата.


Топла Продажба на 16 ДОВЕДОА Автомобил, Мотоцикл возење Велосипед Велосипед Велосипед Гуми Тркала Вентил Трепка Зборуваше Светлина Велосипед Прибор трговија на Големо
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет
16 ДОВЕДОА Автомобил, Мотоцикл возење Велосипед Велосипед Велосипед Гуми Тркала Вентил Трепка Зборуваше Светлина
Модел : LC-D016 P
16 Pcs еден LED боја (Црвена, Сина, Жолта и Зелена)
Флеш 30 видови на моделот се менува, еден по еден
Нема копче водоотпорен дизајн
Брзо ослободување и лесен за инсталација
Батеријата работа брзина над 20km/час
Моќ од 3 x AAA батерија (Не се вклучуваат)
Големина (L*W*T):16.3 x 3.7 x1.4cm/6.41"x1.45"x0.55"(приближно)
Количина : 1pc
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ве молиме да се разбере, ви Благодарам.
Пакетот Вклучува :
1 x 16 LED Велосипеди Тркала Флеш Светла

За производот

Напојување:
Батеријата
Бренд Име:
SUPWILD ОГАН
сертификација:
како се покаже
Монтажа Сместување:
Тркала Краци
Број На Модел На:
G026

Слични предлози