.

.

FCFB јаглерод seatpost BMX седиште цевка, седиште цевка долга 33.9*580 мм 34.9*580 ММ велосипед делови јаглерод велосипед partscarbon седиште пост

FCFB јаглерод seatpost BMX седиште цевка, седиште цевка долга 33.9*580 мм 34.9*580 ММ велосипед делови јаглерод велосипед partscarbon

DEN 2252.00
DEN 2448.00
-8 %

Износ
Во продавницата.


FCFB ПРЕПРАТЕНА НОВИ seatpost
големина 33.9/34.9*580mm
тежина 310g

За производот

Материјал:
Јаглерод Влакна
Бренд Име:
FCFB
Дијаметар:
33.9 mm
Должина (mm):
580mm

Слични предлози