.

.

Супер Б ТБ-8649 Центар конус клуч За 14mm слајд работ дизајнирани за полесно се движат од клучеви во конус велосипед поправка алатка

Супер Б ТБ-8649 Центар конус клуч За 14mm слајд работ дизајнирани за полесно се движат од клучеви во конус велосипед поправка

DEN 384.00
DEN 479.52
-20 %

Износ
Во продавницата.


Супер Б ТБ-8649 Центар конус клуч За 14mm слајд работ дизајнирани за полесно се движат од клучеви во конус велосипед поправка алатка

За производот

Бренд Име:
Ризик
Тип:
Мултифункционален Алатки
Модел:
TB-8649
Функција:
14mm Центар конус клуч
Тежина:
за 90g

Слични предлози