.

.

Супер Б ТБ-8651 Центар конус клуч Тркала Центар Конус Spanner За 16mm слајд работ за полесно се движат од клучеви во конус

Супер Б ТБ-8651 Центар конус клуч Тркала Центар Конус Spanner За 16mm слајд работ за полесно се движат од клучеви во конус

DEN 408.00
DEN 479.52
-15 %

Износ
Во продавницата.


Супер Б ТБ-8651 Центар конус клуч За 16mm слајд работ дизајнирани за полесно се движат од клучеви во конус велосипед поправка алатка

За производот

Бренд Име:
Ризик
Тип:
Мултифункционален Алатки
Модел:
TB-8651
Функција:
16mm Центар конус клуч
Тежина:
за 90g

Слични предлози