.

.

Врвен ТБ-1710 специјално дизајниран и да одговара за рамка цевка и гуми за чистење на патот велосипед MTB велосипед четка за Чистење алатки

Врвен ТБ-1710 специјално дизајниран и да одговара за рамка цевка и гуми за чистење на патот велосипед MTB велосипед четка за

DEN 479.52

Износ
Во продавницата.


TB-1710 е специјално дизајниран и да одговара за рамка цевка и гуми за чистење.

За производот

Бренд Име:
Ризик
Тип:
Мултифункционален Алатки
Art No.:
TB-1710
Функција:
четка за чистење на оние тешко да се постигне места како рамка и гуми.
Тежина:
90g
Должина:
143mm(рачка),98mm(четки)

Слични предлози