.

.

Издржливи Челик Велосипед Велосипед возење Велосипед Синџир Splitter Прекинувач Отстранување Занитвам Алатка За велосипед синџири на 8/9/10 брзина

Издржливи Челик Велосипед Велосипед возење Велосипед Синџир Splitter Прекинувач Отстранување Занитвам Алатка За велосипед синџири

DEN 207.00
DEN 232.80
-11 %

Износ
Во продавницата.

Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
Функција :
Издржливи Челична Конструкција
Заеднички велосипед синџири на 8/9/10 брзина
Брзо и прецизно да се отстранат и да ја инсталирате синџир иглички
Се работи за сите заеднички велосипед синџир BMX Shimano велосипед синџири
Со совршено contoured cushioned гума обложени рачки 1 X Велосипед Челик Синџир Прекинувач Поправка Алатка 1.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Време На Испорака :
1. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.

За производот

Бренд Име:
ROBESBON
Тип:
Мултифункционален Алатки

Слични предлози