.

.

Црна, Црвена Мотоцикл Возење Велосипед Велосипед Циклус Алуминиум Handlebar Бар Менгеме Планината Tripods За Gopro Херој 1/2/3/3+ Камера Додатоци

Црна, Црвена Мотоцикл Возење Велосипед Велосипед Циклус Алуминиум Handlebar Бар Менгеме Планината Tripods За Gopro Херој 1/2/3/3+

DEN 86.00
DEN 102.24
-16 %

Износ
Во продавницата.


Па само да не контактирате!
.
Боја : Црна, R ед
Ве молиме да ни остават порака на боја треба,или ние ќе ги испрати Сина.и 6 месеци бесплатна repairment(што треба да го плати превозот надомест) и 12 месеци платени repairment(можете, исто така, треба да се обрне на превозот надомест).8 мм дијаметар (прилагодливи). Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.
Може безбедно придава вашиот Видео видео камера за да Велосипед handlebars и други отворено опрема, така можете да снимате сите акција, додека одржување на рацете да ви бидат слободни.
Велосипедот и камера не се вклучени. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ако цел се уште не е пристигнат во 75days(Бразил 90days), ние ќе рефундирање на дека. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Повеќето ЕУ и САД земји ќе пристигнат во 35days.
За рокот за доставување на пратката.
Тоа е исто така добра алатка за поставување на посебни снимки, внатре или надвор.
Ние зависи од задоволството на нашите клиенти за да се успее.
Добар помошник за велосипедисти, велосипедистите да снимате on-the-go акција.
Ние ја поддржуваме 1 месец бесплатно замена, ако објектите се скршени unartificially (треба докази). Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина., исто така, некои земји ќе трае подолго време(до 60days), како што се Русија и Бразил.Ви благодариме!
Пакет се вклучени
1 x Велосипед Мотор Handlebar Планината Носителот
1 x Wrench
Почитувани клиенти ,Ние прифаќаме Alipay и други Зачувам. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.
Сосема нов и висок квалитет. Па, ако не можете да ја примите вашата цел во времето, ве молиме контактирајте со нас прв(не се отвори спорот impetuously).
Да научат како да се плати со кредитна картичка .
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.така вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Стандардна пратка е Воздухопловната(20-35days.
Научете како да го плаќаат со Банкарски Трансфер,
Научете како да го плаќаат со Western Union ® , .

За производот

Ширина:
300 - 400mm
менгеме дијаметар:
20 - 22.5 mm
Употреба:
Патот Велосипеди
Материјал:
Легура
Број На Модел На:
Други
is_customized:
Yes
Бренд Име:
JETTING
Тип:
Handlebar Спортски Камера Планината
Компоненти:
Handlebar Бар Менгеме

Слични предлози