.

.

1 BUC MTB Велосипед Велосипед 11T 7075 ЛЕГУРА AL Задните Derailleur водич макара челик лого,Jockey Тркала ЗА 7 8 9 10 БРЗИНА CCD001

1 BUC MTB Велосипед Велосипед 11T 7075 ЛЕГУРА AL Задните Derailleur водич макара челик лого,Jockey Тркала ЗА 7 8 9 10 БРЗИНА

DEN 182.00
DEN 191.52
-5 %

Износ
Во продавницата.


Детали :
Големина : 11t
Материјал : ЛЕГУРА AL 7075
Дијаметар : 42mm(11 T)
Тежина : 9g(11t); (приближно)
За 5mm jockey тркала болт
За 7/8/9/10 брзина
Пакет содржина : 1 buc jockey тркала

За производот

Компоненти:
Derailleurs
Брзини:
27 Брзина
Вкупниот Капацитет:
11T
Материјал:
Алуминиум
Број На Модел На:
CCD001
Тип:
Задните Derailleur
Компоненти:
Derailleurs

Слични предлози