.

.

MTB Патот Велосипед возење велосипед керамика Jockey Задните Тркала Derailleur Макара 11T 13T 7005 Алуминиум легура велосипед водич макара имајќи

MTB Патот Велосипед возење велосипед керамика Jockey Задните Тркала Derailleur Макара 11T 13T 7005 Алуминиум легура велосипед

DEN 300.00
DEN 319.68
-6 %

Износ
Во продавницата.

велосипедизам велосипед керамика Jockey Задните Тркала Derailleur Макара 11 T 13 T 7005 Алуминиум легура велосипед водич макара имајќи Име на Производ : Jockey Тркало Велосипед Задните Derailleur Макара Големина : 11 T 13 T Материјал : Топката Лежишта : Керамички Тело : 7005 алуминиум Боја : црвена црното злато сина Нето Тежина : 9g Спакувани тежина : 25g Пакет се Вклучени : 1 Buc водич макара Почитувани купувачот 1. Ви благодариме за нарачување на стоки од нашата компанија продавница многу.Можете да остатокот увери и цел стоки. По плаќањето, ние ќе ви ја испратиме стоката однапред во согласност со пропишаните време. 2 : ние се надеваме дека вие не ја откаже нарачката случајно, (затоа што можеби веќе испратени на стоки во меѓународниот логистички центар по вашата исплата. во текот на времето, можеби ние немаме доволно време за пополнување на вашата цел број, но стоки веќе се испратени. ) За големина и боја : дозволете малку големина грешка поради прирачник за мерење. Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings / Производство на серија прашања итн., на тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков. Повратна информација : Доколку имате било какви проблеми со нашите производи или не добиле парцела. Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ви благодариме за вашето разбирање и соработка

За производот

Компоненти:
Derailleurs
Тип:
Задните Derailleur
Број На Модел На:
081
Материјал:
Алуминиум
Брзини:
10 брзина
Бренд Име:
MUQZI
Вкупниот Капацитет:
81

Слични предлози