.

.

WOSAWE Mens Велосипед Велосипед возење Велосипед Џерси Ракави Спорт долна облека Кошула Велосипедизам Вест Велосипедизам Спортски Мажите Дресови

WOSAWE Mens Велосипед Велосипед возење Велосипед Џерси Ракави Спорт долна облека Кошула Велосипедизам Вест Велосипедизам Спортски

DEN 672.00
DEN 839.52
-20 %

Износ
Во продавницата.


Име : Велосипедизам Џерси Ракави Вест
Бренд : WOSAWE®
Модел : BC235
Пол : Унисекс
Боја : Бела
Големина : S M L XL XXL
Тежина : Околу 180g (XXL)
Материјал : 100% ПОЛИЕСТЕР
Е применливо : Велосипедизам, планински велосипедизам, игралишта спортски
Пакет : ЈП торба
Прилог : WOSAWE® Ознака
Карактеристики
Е применливо; Повеќе дише, брзо се исуши,и еластична. Про-долна облека, Погодна за долги и кратки јава, ноќно возење, благи крос-кантри,и кратко растојание дербито на возење велосипед, како и други рекреативни активности на отворено.
Дизајн & Cut; Четири игла шест линии технологија, лесна се сечат за да се намали тело rubing,поудобно и фитнес
Mesh Ткаенини; Лесни, Високо еластична дише mesh ткаенини задржи ладење и суво
Рефлексивни логото; Рефлексивни WOSAWE лого за ниско-видливост светлина

За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Спорт Тип:
Велосипедизам
Outerwear Тип:
Вест
Функција:
Анти-Смалуваат,Компресирана,Анти-Навремено,Брзо Сува,Windproof,Рефлексивни,Дише,Анти-Pilling
Бренд Име:
WOSAWE
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
BC235
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Полиестер
Функција:
Брзо Сушење
Ткаенини:
100% Полиестер
Погоден Сезона:
Лето
Применливи пол:
Машки
Големина:
S,M,L,XL,XXL
Тежина:
0.18 kg
Велосипедизам Вест:
велосипедизам windproof вест велосипед вест доведе вест велосипедизам gilet велосипедизам вест
велосипедизам вест ракави:
велосипедизам облека без ракави велосипедизам вест 2016 година windproof велосипедизам вест
мажите вест:
рефлексивни велосипедизам вест вест велосипедизам велосипедизам рефлексивни вест обичај

Слични предлози