.

.

Santic Пролет, Есен Долго Мажите Велосипедизам Панталони Дише MTB Велосипед Тесни Панталони Анти-УВ Полиестер Ciclismo Мажите Велосипед Облека

Santic Пролет, Есен Долго Мажите Велосипедизам Панталони Дише MTB Велосипед Тесни Панталони Анти-УВ Полиестер Ciclismo Мажите

DEN 1913.00
DEN 2250.24
-15 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Целосна Должина
Спорт Тип:
Велосипедизам
Бренд Име:
Santic
Број На Модел На:
S15164803H
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Ткаенина Тип:
Џерси
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Материјал:
Полиестер
боја:
Црна

Слични предлози