.

.

2017 тим кратко sleeve велосипедизам Џерси за мажи Делумно Патент велосипедизам кошула Лето јава блузи 5125

2017 тим кратко sleeve велосипедизам Џерси за мажи Делумно Патент велосипедизам кошула Лето јава блузи 5125

DEN 754.00
DEN 953.76
-21 %

Износ
Во продавницата.


Внимание :
Големината на оваа џерси е помала од вообичаената.Дури и да сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа. Ние ќе ви помогне да ги реши сите прашања. Ако ви се допаѓа нив, ве молиме да се земе еден момент за да ни остави позитивен фидбек.16
wy-приклучок-крај
2017 тим кратко sleeve велосипедизам Џерси за мажи Делумно Патент велосипедизам кошула Лето јава блузи 5125
Детали За Производот :
Име : Велосипедизам Џерси
Бренд : widewins®
Пол : Унисекс
Големина : 2 XS XS S M L XL XXL XXXL 4 XL 5 XL 6 XL
Материјал : Џерси;100% ПОЛИЕСТЕР
Е применливо : велосипедизам, планински велосипедизам, игралишта спортски
Пакет : ЈП торба
Прилог : Ознака
Карактеристики :
Е применливо; Повеќе дише, брзо се исуши,и еластична. Вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвездички на Alibaba ќе биде прифатена. Ви благодариме.
Ве молиме бидете сигурни да ни дадете точни, прецизни и детални превозот Адреса (име, број на телефон и адреса се потребни)
Русија пријатели,pls се каже целосно име и презиме,според рускиот Postoffice Правила на примачи' име.Во пазувите на Џерси донесе целиот парче посебна мрежа материјал за впивање пот ,дише и брзо сушење!
3 Џеб; Класичен 3 џебови на задната страна, лесно за задржување на предмети.
големина" 2 XS-XS-S-M-L-XL-XXL-3 XL-4 XL-5 XL-6 XL/ Микс Големина.
Ако ви треба побрзо, ние може да понуди EMS, но ќе треба да плаќаат дополнителни превозот цена, нормално $18~30. Скриени пред патент. Ние сакате да бидете 100% satified со вашата нарачка.
Повратни информации
Како што се нов член на Alibaba, па така, ние би сакале дека сите купувачи може да ни остави 5-ѕвезда позитивни повратни информации до нас,и ние ќе го оставам на исто да ви, Ако не satified со објектот, вие не треба да ни остави Неутрални или Негативни повратни информации до нас, можете да не контактирате преку е-маил, Alibaba messenger, или на МСН. Да им помогне на играчите дури и во повеќето неповолни околности може да се одржи удобно температура и влажност,
и празнење пот; кои веруваме, исто така, ќе помогне да се постигне твоите најдобри перформанси. Погодна за долги и кратки јава, ноќно возење, благи крос-кантри,и кратко растојание трки велосипед.
Вид Забелешка :
Pls информирате на прво место, ако најдете било каков проблем при примање на
стоката. И, ние, исто така, цениме вашите добри совети на нашиот бизнис и услуга, тоа ќе hearten нас работат понапорно и понуда на најдобри услуги.
Нормално превозот времето е од 18 до 30 дена. Ние ќе се обидеме потрудиме да работат надвор решение за вас, веднаш штом ќе може да.

За производот

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
велосипедизам џерси
Sleeve Должина(cm):
Краток
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Материјал:
Lycra,Полиестер,Spandex
Патент Должина:
Целосна Патент
Функција:
Брз Сува,Дише,Анти-пот,Џебови
Сезоната:
Есен,Лето,На Пролет
Бренд Име:
widewins
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
Џерси

Слични предлози