.

.

ILPALADINO Мажите Отворено Јава Спортски Кратко Sleeve Џерси Ѕвезда И Ленти Е на Рака Без Рака MTB Патот Велосипедизам Облека

ILPALADINO Мажите Отворено Јава Спортски Кратко Sleeve Џерси Ѕвезда И Ленти Е на Рака Без Рака MTB Патот Велосипедизам Облека

DEN 921.00
DEN 1151.04
-20 %

Износ
Во продавницата.


ILPALADINO Мажите Отворено Јава Спортски Кратко Sleeve Џерси Ѕвезда И Ленти Е на Рака Без Рака MTB Патот Велосипедизам Облека
Големина : S,M,L,XL,XXL,XXXL,XXXXL
Боја : Сина
Пол : Мажи
Сезона : Летни
Должина На Ракав : Краток
Е применливо : Погодни за долги и кратки јава, ноќно возење, благи крос-кантри,и кратко растојание трки велосипед. како и други рекреативни активности на отворено.
Материјал : Windproof водоотпорен и топлинска, обезбедување на јава comfty. Помогне да се одржи удобно температурата и влажноста на воздухот и испуштање на пот.
Внимание :
Паладин Велосипедизам Џерси е тесна дизајн, препорачуваме луѓето да го купат овој одберете поголем големина.Имајте предвид големината кога плаќање! Изберете стандардна големина која всушност ги мери големината на телото,ќе добиете многу тесни џерси за трката.Изберете поголем обем,ќе се отворени џерси за велосипедизам партија.
Модата На Велосипедизмот.Помалку Стрес, Уживаат Во Животот!
Ве молиме да забележите

За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Материјал:
Lycra,Полиестер,Spandex
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Патент Должина:
Целосна Патент
Бренд Име:
ILPALADINO
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Функција:
Брз Сува,Дише,Анти-пот,Windproof
Сезоната:
Есен,Лето,На Пролет
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
ЈП-006, CJ-006, КП-003, КП-004
Sleeve Должина(cm):
Краток

Слични предлози