.

.

2018 Лето Жените Велосипедизам Џерси Брзо-Сува Кратко Sleeve Велосипедизам Облека Циклус Носат Со Целосна Должина Патент Бесплатен Превозот

2018 Лето Жените Велосипедизам Џерси Брзо-Сува Кратко Sleeve Велосипедизам Облека Циклус Носат Со Целосна Должина Патент Бесплатен

DEN 654.00
DEN 1391.04
-53 %

Износ
Во продавницата.


2018 Лето Жените Велосипедизам Џерси Брзо-Сува Кратко Sleeve Велосипедизам Облека Циклус Носат Со Целосна Должина Патент Бесплатен Превозот
Дише велосипедизам џерси, супериорен квалитет на неверојатна цена. Зошто се решат за помалку?
Опис :
Удобноста кратко sleeve велосипедизам врвот
Дише технички wicking материјал
Брз-сува функција и да се чувствувате поудобно
Висок квалитет на хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот
Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба
Дури и да сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа
Целосна должина пред zip
Висока видливост современ дизајн на страна
Три задните џебови за чување
Еластична ивица да ракави, џеб и на дното
Ткаенини : дише 100% полиестер
Големина : S, M, L, XL, XXL, XXXL може да нареди мешани големина
Пакување : едно парче/патент opp вреќа Ние сме професионални производителот во Велосипедизмот џерси во многу години ,pls контакт слободно . Печатење :

За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Краток
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Патент Должина:
Целосна Патент
Ткаенина Тип:
Плетени
Функција:
Брз Сува,Дише,Анти-Pilling,Анти-пот,Џебови
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
JESOCYCLING
Број На Модел На:
ЈС-045
Сезоната:
Лето,На Пролет
is_customized:
Yes

Слични предлози