.

.

MTB Патот Велосипедизам Џерси Велосипедизам Џерси диносаурус велосипедизам џерси Џери сопствени направени Ropa Отворено Спортски дрес 2xs-6xl 5113

MTB Патот Велосипедизам Џерси Велосипедизам Џерси диносаурус велосипедизам џерси Џери сопствени направени Ropa Отворено Спортски

DEN 749.00
DEN 948.00
-21 %

Износ
Во продавницата.


Печати и мастило; Сублимација печатење технологија, користете висок квалитет на мастило, Enviromental и никогаш нема да згаснат.
Силиконски Полите; WIDEWINS логото силикони бенд, може да provent кожата алергија и крпа upglide за време на јавањето многу добро.Во пазувите на Џерси донесе целиот парче посебна мрежа материјал за впивање пот ,дише и брзо сушење!
3 Џеб; Класичен 3 џебови на задната страна, лесно за задржување на предмети.Дури и да сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа.
Повратни информации
Како што се нов член на Alibaba, па така, ние би сакале дека сите купувачи може да ни остави 5-ѕвезда позитивни повратни информации до нас,и ние ќе го оставам на исто да ви, Ако не satified со објектот, вие не треба да ни остави Неутрални или Негативни повратни информации до нас, можете да не контактирате преку е-маил, Alibaba messenger, или на МСН. Ние сакате да бидете 100% satified со вашата нарачка.И следење на број е достапна.
превозот
Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 2 работни дена од воздухопловната откако исплата е расчисти.
Вид Забелешка :
Pls информирате на прво место, ако најдете било каков проблем при примање на
стоката. Погодна за долги и кратки јава, ноќно возење, благи крос-кантри,и кратко растојание трки велосипед.
Внимание :
Големината на оваа џерси е помала од вообичаената.
wy-приклучок-start
Жешка Стока
$26.
Ако ви треба побрзо, ние може да понуди EMS, но ќе треба да плаќаат дополнителни превозот цена, нормално $18~30. Ви благодариме.
Ве молиме бидете сигурни да ни дадете точни, прецизни и детални превозот Адреса (име, број на телефон и адреса се потребни)
Русија пријатели,pls се каже целосно име и презиме,според рускиот Postoffice Правила на примачи' име. Ве молиме проверете внимателно.Ви благодариме!
Мало боја разлика може да постои под одредени околности, како што се на екран
резолуција на екранот варијација, различни осветлување на животната средина итн, што не е
се очекува да се гледа како на квалитетот на ова прашање. Ако ви се допаѓа нив, ве молиме да се земе еден момент за да ни остави позитивен фидбек. Високо Дише и се чувствувате wicking перформанси ткаенина велосипедизам опрема на крајот имајќи суво и ладно. Ние ќе ви помогне да ги реши сите прашања.
големина" 2 XS-XS-S-M-L-XL-XXL-3 XL-4 XL-5 XL-6 XL/ Микс Големина.
Ве молиме да ни оставите порака, да се советуваат една која ви се допаѓа. Последниот, ние сакаме вие ќе имате среќен шопинг
Политика на враќање
Ние гарантираме сите предмети се 100% нови состојба и висок квалитет,
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, ве молиме вратете го во рок од 14 дена од приемот, тој ќе биде заменет или наплата,врати предмети мора да биде во оригинална состојба, не се носат или да се измени, превозот обвиненија и осигурување трошоци се неповратни.

За производот

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
велосипедизам џерси
Sleeve Должина(cm):
Краток
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Материјал:
Lycra,Полиестер,Spandex
Патент Должина:
Целосна Патент
Функција:
Брз Сува,Дише,Анти-пот,Џебови
Сезоната:
Есен,Лето,На Пролет
Бренд Име:
widewins
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
Џерси

Слични предлози