.

.

1pair Унисекс Мажите на Жените Чорапи Памук Спортски Пет Прст Чорапи Пети Чорапи Мажите Додатоци

1pair Унисекс Мажите на Жените Чорапи Памук Спортски Пет Прст Чорапи Пети Чорапи Мажите Додатоци

DEN 99.00
DEN 118.56
-16 %

Износ
Во продавницата.


2 : вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина светлината кога фото преземање., исто така, некои земји ќе трае подолго време(до 60days), како што се Русија и Бразил. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. : Големи цел трансакции може да се приватни договори.
Ние зависи од задоволството на нашите клиенти за да се успее. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.Повеќето ЕУ и САД земји ќе пристигнат во 35days.така вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Па само да не контактирате!
. Ако цел се уште не е пристигнат во 75days(Бразил 90days), ние ќе рефундирање на дека. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.
Да научат како да се плати со други начини.Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.), ако ви треба побрзо начини, други, како што се ЕМС/DHL/ТНТ/Fedex, итн.
Карактеристики На Производот :
100% сосема нов и висок квалитет
Дише, мека и deodorant памук ткаенини
Удобно да го допре и да се носат
Лесна рачно изработени крои за прсти дел
90 степени sock пета дизајн
Удобно пета дизајн, заштита на нозете од абразија на чевли
Со предностите на пот-апсорбирање, антибактериски, обликување, deodorization, beriberi - спречување, анти триење и дишат слободно
4 бои за вашиот избор
Чорапи САМО, било други додатоци НЕ се вклучени!
Материјал : Памук
Ткаењето густина : 176 теми
Големина : Една големина одговара на 40-45 чевли големина
Тежина : 45 g
Боја : Црна/Кафе/Светло Сива/Deep Blue
Забелешки :
1 : Мерење на објектот поставени на маса може да предизвика 1-3cm разлика, ве молиме имајте во предвид големините за тоа не одговара на сите луѓе.
Ние ја поддржуваме 1 месец бесплатно замена, ако објектите се скршени unartificially (треба докази). Ве молиме погледнете ги деталите на големината информации пред да купите.
Обично,цел ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена.и 6 месеци бесплатна repairment(што треба да го плати превозот надомест) и 12 месеци платени repairment(можете, исто така, треба да се обрне на превозот надомест). се достапни, но ќе треба да плаќаат екстра превозот надомест.Стандардна пратка е Воздухопловната(20-35days.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.

За производот

Бренд Име:
JETTING
Пол:
Мажи
Црево На Висина:
Чорапи
Прст-одделени:
Yes
Спорт Тип:
Велосипедизам

Слични предлози