.

.

Бутик Де FGG Шупливи Надвор Мулти Цвеќиња & Пеперутка Жените Кристал Спојки Вечер Торба Дијамант Minaudiere Чанта Чанта Свадба

Бутик Де FGG Шупливи Надвор Мулти Цвеќиња & Пеперутка Жените Кристал Спојки Вечер Торба Дијамант Minaudiere Чанта Чанта Свадба

DEN 3195.00
DEN 6144.00
-48 %

Износ
Во продавницата.


Известувања Пред Купување :
- Според Шведска Обичај Политика, Од 1 Март, Примачот Мора да Плаќаат даноци за цел, која доаѓа од Кина. Даноците стапка од 25% на цел износ и EUR7.5 за такса за ракување.
- Купувачот треба да биде одговорен за какви било даноци ако happenes.
- Започнете ја вашата бизнис со нас, Ние ќе бидеме сигурен партнер некогаш. Трговија на големо цена и Dropshipping се достапни.
Производи Детали : -Bling Bling Кристал Вечер Спојки Кеси -Надвор Материјал : Сјајот со Кристално Внатре Материјал : СТП -Големина(CM) : 18 X 10 X 5 -Нето Тежина(КИЛОГРАМИ) : 0.62 -Метални Синџири : Монтажни Долго Бакарна Змија Синџири-Пакет : Подарок Кутија Спакувани, Екстра Кристали -Може да се Вклопат За Iphone 7 -Погоден за специјални настани, свадба, забава, вечера, матурска и коктел. -Прилагодено Боја : YES-Wholesales Цени : ДА CBG833132-3 CBG833132 - 2 CBG833132-1

За производот

Тип На Објект:
Чанти
Број На Модел На:
CBG833132-1 Кристал Цвет Вечер Чанти
Бренд Име:
Бутик Де FGG
Повод:
Партија
Декорација:
Празен Од,Дијаманти,Цвеќиња,Appliques
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Чанти Тип:
Вечер Чанти
Стил:
Се облекуваат
Тврдост:
Тешко
Затворање Тип:
Hasp
Обликот:
Minaudiere
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Шаблон Тип:
Флорални
Надворешноста:
Солидна Торба
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб
Главен Материјал:
PU
is_customized:
Yes
ОДГОВАРА ЗА:
Iphone 7
Големина(cm):
Стил:
Европски и Американски Стил

Слични предлози