.

.

Нови Пристигнување Jingdezhen Керамичка Вазна Кинески Прободен Вазна Свадба Подароци Домашни Ракотворби Давање Статии

Нови Пристигнување Jingdezhen Керамичка Вазна Кинески Прободен Вазна Свадба Подароци Домашни Ракотворби Давање Статии

DEN 1760.00
DEN 3450.24
-49 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Стил:
Модерна
Бренд Име:
подобрување на
Големина:
L
Функција:
Tabletop Вазна
Материјал:
Керамички
Број На Модел На:
Jingdezhen Керамичка Вазна
боја:
античкиот боја
Материјал:
Керамички
Стил:
Античкиот
Функција:
Цвет вазна Подарок Свадба подарок
Примена:
Потекло:
jingdezhen

Слични предлози