.

.

Класичен Керамички се Зголеми Олеснување Колба Вазна Украсни Порцелански Jardiniere Кина Подарок и Занает, Декорација Додатоци Разубавувањето

Класичен Керамички се Зголеми Олеснување Колба Вазна Украсни Порцелански Jardiniere Кина Подарок и Занает, Декорација Додатоци

DEN 2407.00
DEN 2832.00
-15 %

Износ
Во продавницата.


1. Опис : Класичен Керамички се Зголеми Олеснување Колба Вазна Украсни Порцелански Jardiniere Кина Подарок и Занает, Декорација Додатоци Embelishment .
2. Материјали : Керамика глина.
3. Боја : Беж .
4. Големина(cm) : Околу 22(Висина)*6( Ширина)*6( Должина).
5. N.W. : Околу 0.7 кг.
6. Изработка : рачно изработени облик, врежан, стаклен, позлатени и печка отпуштен од работа.
7. Примена : Декорација, уметничка колекција, благодарност, kinki, роденден, Денот на Вљубените, свадба, бракот годишнина, сувенири и активности слави итн.
8. Место на Потекло : Кина.
Сликите Ги Покажуваат :
Answer : ___________________________ Note : цвет е обезбеден бесплатно!
За повеќе вазни, те молам !
За пакување :
Опкружен со стиропор и меур кеса во тетрапак што е завиткан со селотејп.
За превозот :
Ако имате било какви прашања и/или барања на превозот и/или превозот дефиниција, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас без било двоумете се.
За замена или враќање на објектот :
Ве молиме проверете го објектот што е можно поскоро по добивањето на пакетот. Ако објектот е скршен, ве молиме ги споделите со нас и го испрати на слика во рок од 48 часа( бидејќи сте знак на приемникот копија од express). Ние ќе го замени за вас без да се двоуми. За повеќе детали, ве молиме да се консултирате со нас.
Како за враќање на објектот. Како што знаете, таму е imaging разлика во различни монитори, па боја на објектот можеби отстапува малку. И, исто така, светлината отстапува кога преземање на фотографии можеби отстапува бојата на објектот. На тој начин, ние треба да одбие да ја прифати вашата враќање на предметот ако rerurning причина е два услови што е наведено погоре или со еден од нив.
P. S. : Враќање причина што ние не прифаќаме исто така вклучува и дека објектот е различна од очекувањата слика во вашиот ум, пред да се добијат точка.
Белешки : што не се споменати погоре ќе се решаваат пријателски преку пријателски преговори! Без разлика кои прашања или тешкотии сте се сретнале пред продажба, во продажба или по продажба на, ве молиме слободно да контакт. Нашиот бизнис принцип е присутна ќе претставува прекрасно шопинг искуство.
Како што знаеме дека не е ништо совршен во светот. Ова дело не е совршен, има можеби неколку точки и точки на нерамна боја се шири, но ова е само гламур на рачно изработени занаетчиски и секој рачно изработени занаетчиски е единствен во светот. Но, јас сум сигурен дека тоа ќе биде совршена за вас во вашиот почитување на очите!

За производот

Стил:
Класичен
Материјал:
Керамички & Порцелански
Големина:
M
Функција:
Tabletop Вазна
Број На Модел На:
ZH0827-JL374
Боја:
Беж
Функција:
Украс, Подарок, Уметноста Колекција и Сувенири и сл.
Апликацијата Место:
Дом, Канцеларија, Кафуле, Паб, Хотел, Продавница Прозорецот и Ресторан итн.
Апликацијата Позиција :
Tabletop
кориснички:
Yes
Големина:
About 6cm*6cm*22cm
N.W.:
За 0.7 kg
Изработка:
Рачно изработени Облик, Врежан, Стаклен, Позлатени и Печка Отпуштен

Слични предлози