.

.

Креативни Геометриски Стакло Стакленички Поклопецот На Микро Пејзаж Цвеќиња Immortalized Succulents Накит Дома Опремување Со Бесплатен Превозот

Креативни Геометриски Стакло Стакленички Поклопецот На Микро Пејзаж Цвеќиња Immortalized Succulents Накит Дома Опремување Со

DEN 865.00
DEN 950.40
-9 %

Износ
Во продавницата.

ве молиме да ни остават порака, ние ќе ви одговори во 24 часа. Оддалечена Област : За Оддалечена област, DHL/ФЕДЕКС/UPS-от ќе наплаќаат екстра "Remote Област Такса", ве молиме да се разбере тоа.80
/парче US $ 35.

За производот

Стил:
Модерна
Материјал:
Стакло & Кристално
Функција:
Tabletop Вазна
Бренд Име:
MQbereda
Стил:
Договор и современа
Големина/обработка начин:
мали, средни и големи
Текстурата на материјалот:
Стакло

Слични предлози