.

.

Нов Геометриски Стакло Стакленички Современа и Договорените Домаќинство Мебел Статии Повеќе Месо Растенија Живи Цвеќиња Тенџере

Нов Геометриски Стакло Стакленички Современа и Договорените Домаќинство Мебел Статии Повеќе Месо Растенија Живи Цвеќиња Тенџере

DEN 1564.00
DEN 1718.40
-9 %

Износ
Во продавницата.

80
/парче US $ 19. ве молиме да ни остават порака, ние ќе ви одговори во 24 часа.
5526557758076474 Креативни Стаклена Вазна US $ 29. Ве молиме НЕ користете остри нож за да го отворите парцела кога сте ги добиле за да се избегне оштетување на производот. (границата е метал материјал)
Добредојдовте на нашата продавница, ве Молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со нас за персонализирана понуда ако сакате да се направи ГОЛЕМА цел. Ве молиме да ни остават порака ако вашиот имаат посебни барање. Ние може да ги промените логистика начин за бесплатен превозот на стоки по некои посебни околности, но може да се обезбеди исти или дури и побрзо се изразат. Контактирајте не доколку превозот цена се покаже многу скапа.80
/парче US $ 41. ние ќе ви понуди повеќе безбедност и пониска цена на превозот да се дојде до вас.80
/парче US $ 19.80
/парче US $ 49. Клиентите Задоволство е нашата примарна грижа, вашата поддршка е нашиот најголем охрабрување.80
/парче US $ 37.
Услуга на клиентите
1.
Враќање & Наплата
1. Можете да ја прво, го користите вашиот прст на удар дупка на превозот торба, а потоа откине торба. Ве молиме не остави никакви негативни повратни информации пред да ни даде оваа можност. Време на испорака : УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците, Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.80
/парче US $ 28. Ве молам прости што не може да се задржи 24 часа онлајн услуга поради тоа што на време заостануваат, ако имате било какви прашања, цел истрага, производ големина, боја, следење на пратката итн. На големо се добредојдени. Ако имате квалитетот проблем на стоката, ве молиме контактирајте со нас ПОБРЗО.

За производот

Бренд Име:
MQbereda
Стил:
Модерна
Материјал:
Стакло & Кристално
Функција:
Tabletop Вазна
Стил:
Современиот Кинески стил
Големина / обработка:
M L
Текстурата на материјалот:
Стакло

Слични предлози