.

.

500ML Патување Пијат Шише Вакуум Термички Изолирани Првенство Шише од не ' Рѓосувачки челик Патување Кригла Кафе Чај Garrafa Termica Термо Кригла

500ML Патување Пијат Шише Вакуум Термички Изолирани Првенство Шише од не ' Рѓосувачки челик Патување Кригла Кафе Чај Garrafa

DEN 510.00
DEN 809.28
-37 %

Износ
Во продавницата.


торба

За производот

Drinkware Тип:
Вакуум Колби & Thermoses
сертификација:
CIQ
Шише Тип:
вакуум
Термо Изведба:
6-12 часа
Стакло Лагер Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Применливи Луѓе:
Љубовници
Обликот:
Директно Првенство
Функција:
Порибено
Број На Модел На:
--
Термос Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
AIWILL
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Производство:
Вакуум Колби

Слични предлози