.

.

llano USB 3.0 ЦЕНТАР Gigabit Ethernet RJ45 Конвертор 10/100/1000Mbps LAN Мрежна Картичка Адаптер за Win10 8.1 7 XP МИ КУТИЈА

llano USB 3.0 ЦЕНТАР Gigabit Ethernet RJ45 Конвертор 10/100/1000Mbps LAN Мрежна Картичка Адаптер за Win10 8.1 7 XP МИ КУТИЈА

DEN 561.00
DEN 659.52
-15 %

Износ
Во продавницата.


Answer : ___________________________ Note :
не се компатибилни со Nintendo Префрлате

За производот

Должина:
silver
Број На Модел На:
USB 3.0 RJ45 Gigabit Ethernet
Пол:
Машко-Женски
Тип:
USB Кабли
Пакет:
Пакет 1
Примена:
компјутер
Конектор Б:
USB
Конектор A:
USB
оклопна:
Не-Заштитени
Бренд Име:
llano
Пакет:
No
Име На Модел:
USB 3.0 RJ45 Gigabit Ethernet Мрежна Картичка
За Поддршка На Системот:
за Windows XP/7/8/vista/Mac Win 10

Слични предлози