.

.

usb флеш диск 64gb 8gb 16gb 32gb Супер мини пенкало диск Мали pendrive Memory Stick мемориски Уред Топла продаде Водоотпорен

usb флеш диск 64gb 8gb 16gb 32gb Супер мини пенкало диск Мали pendrive Memory Stick мемориски Уред Топла продаде Водоотпорен

DEN 105.60

Износ
Во продавницата.


Добредојдовте во мојата продавница!
Известување(Важно) : За : Android, Mac OS, Windows и Linux системи 1. Проценето време на испорака е 15-60 дена, ако немате доволно време да чекате, ве молиме да не купи. Кога времето на приемот на крајот, но не сте ја прими стоката. Ве молиме да го контактирате овластениот сервис, ние ќе ви овозможи да се прошири на времето на приемот(Строги царински преглед земји, времето потребно ќе биде подолго. На пример, Бразил 45-65 дена) НАПИШЕТЕ БРЗИНА : 3-6 MB/S ПРОЧИТАЈТЕ БРЗИНА : 20-26 MB/S 2. Флеш меморија продавачите се користи децимална аритметички : 1 MB = 1000 KB, 1 G = 1000 MB пресметана, но оперативниот систем е со користење бинарна аритметика : 1 MB = 1024 KB, 1 GB = 1024 MB. па така постојат некои разлики помеѓу прикажување капацитет и номиналниот капацитет на флеш меморија производи.Сепак, ова е дозволено да постои. Ве молиме не се сомневам во неговата автентичност. За капацитет : 8 GB=приближно 6.9 GB-7.3 GB 16 GB=приближно 14 GB-15 GB 32 GB=приближно 28 GB-30 GB 64 GB=приближно 59 GB-62 GB 3.Ве молиме внимателно да ги видиш,и да се биде внимателен.Постојат толку многу лажни usb флеш диск.Може да бидат измамени.Ова не само што ќе трошете пари, но, исто така, трошат вашето време.Но, нашите производи се реални, ние сме биле кредитна управување. Ќе ни даде доверба, ние ви даде вистински стоки и најдобри услуги, ве Молиме љубезно забелешка : Оваа симпатична пенкало диск е најдобриот подарок за вашите деца ,вашите пријатели и себе си . Ако ви треба итно и сакате да побрзо и побезбедно превозот ,ве молиме љубезно изберете Ali Express Стандард на Превозот . Pls контактирајте со нас слободно кога ќе се чувствувате задоволни или незадоволни, ние ќе бидеме сигурни дека се одговорни за било каков проблем. Позитивни повратни информации е важна за нас, се надеваме дека драги пријатели можат да комуницираат со нас пред било лошо повратни информации. Ви благодариме! Пакет се вклучени : 1 x USB флеш диск

За производот

Капацитет:
4GB, 8GB, 16GB, 32GB, 64GB
боја:
Црна
Материјал:
Пластични
Стил:
Робот,Пенкало,Автомобил Клуч,Прст,Ѓердан,Стап,Куршум,Нараквица,Животните,Карти,Шише/Може,Гитара,Lanyard,Правоаголник
Бренд Име:
TECHKEY
производ тежина:
20.57 g
Пакет:
No
Тип На Производ:
Нормално
Времето на пазарот:
Мај-12
Број На Модел На:
пен диск
Интерфејс Тип:
usb 2.0
Енкрипција:
No
Стил:
usb флеш диск
is_customized:
Yes

Слични предлози