.

.

MIXZA IU-007 MFI За iPhone OTG USB Флеш Драјвови 128GB 64GB 32GB 16GB За IPhone/Ipod/ipad Воздух

MIXZA IU-007 MFI За iPhone OTG USB Флеш Драјвови 128GB 64GB 32GB 16GB За IPhone/Ipod/ipad Воздух

DEN 1262.88

Износ
Во продавницата.


Apple телефон флеш диск 101575-0612 Apple MFI сертификација број Магнезиум ајкула "Молња Диск" ви нуди голем број на капацитет options 16 GB 32 GB 64 GB 128 GB Повеќе капацитет options Проширена меморија, фото / видео резерви, видео / музика резерви, споделување на датотеки, на уред полнење, plug and play капацитет Целосно компатибилни Компатибилен со i OS систем / Андроид систем / систем на Microsoft Алуминиум, лесни Apple овластени сертификациони Овластени Производ MFi овластени сертификациони MFi глобалната апликација помине стапка од само 2% Јаболко MFi сертификација, е Apple е овластен додатоци производителите произведуваат надворешен accessories logo употреба дозвола, е Молња дискот мора да се користи со СТАН, вметнување на flash диск, и следете ги инструкциите, одете на Apple App Store free download "молња" апликации. Како да се користи производот ве Молиме прочитајте го упатството внимателно да се работи. Стан за инсталација за Инсталација Метод 1 : 01. Вметнете ја "флеш диск" 02. Одете во "App Store" за да ја преземете 03. Инсталацијата е комплетна Инсталација Метод 2 : отворете го телефон "App Store" пребарување "Молња Диск" и потоа да ги даунлоадирате и инсталирате користење на Стан кориснички интерфејс Простор е веќе ограничена, mass storage не е проблем Датотека компатибилен формат Молња читаат и пишуваат брзина 19/14 Mb / s USB читаат и пишуваат брзина 38/25 mb / s Производ Големина Производ параметри. Име на производ : флеш диск (Apple телефон флеш диск) Тип на Производ : i U-007 Материјал : Алуминиум легура Боја : Азија сребро Интерфејс : Молња конектор и Микро конектор за Складирање на ветер : Класа 10 / UHS-I Капацитет Серија : 16 GB / 32 GB / 64 GB / 128 GB формати на датотеки : JPEG, PNG, TIFF, некои СУРОВИНИ Слика Видео формати : MP4, M4 V, MOV, 3 GP, MPG, AVI, MKV, РМ, RMVBV, VOB, FLV и WMV. (Apple само поддржува MP4, M4 V, МОВ и 3 GP) Оперативни температура : 0 ° C ~ 65 ° C, температура на Чување : -20 ° C ~ 85 ° C
Производ големина : 39 * 28 * 7.5 (mm) MNIMIMIX

За производот

Капацитет:
16GB, 32GB, 64GB, 128GB
производ тежина:
40g
Бренд Име:
MIXZA
Интерфејс Тип:
usb 2.0
Пакет:
Yes
Енкрипција:
No
Времето на пазарот:
Мај-13
Тип На Производ:
Мултифункционален
Материјал:
Метал
Стил:
Стап
Број На Модел На:
УИ-007
Применлив модел:
iPhone5/5s/5в/6/6s/6plus ipadAir/Air2/Мини/2/
MFI Сертификација број:
1015750612
боја:
Сребро.
Гаранција:
2 години
Производи Статус:
Акции

Слични предлози