.

.

нови TECHKEY usb флеш диск пенкало диск 64GB pendrive меморија memoria cel usb стик 32GB 16GB 8GB 4GB Мода Висока Пета Подарок у диск

нови TECHKEY usb флеш диск пенкало диск 64GB pendrive меморија memoria cel usb стик 32GB 16GB 8GB 4GB Мода Висока Пета Подарок

DEN 105.60

Износ
Во продавницата.


Добредојдовте во мојата продавница!
USB Флеш Pendrive USB 64 GB Флеш Диск 32 GB 16 GB 4 G 8 GB Пенкало Диск Мода Високи Потпетици USB Стик Подарок Memoria флеш диск cel usb
Капацитети : 128 MB,4 G,8 G,16 GB,32 GB ,64 GB Брендирање Екран Печати | Engrave Оперативни Системи Win 98/SE/2000/XP/Vista/win7 | Linux | Mac Задржување на Податоците 10 години Согласност Ro HS/WEEE Конективност Hi-Speed USB 2.0 & 1.1 Компатибилност За Macs и Компјутери Прилагодено Боја се Достапни, може да бара минимум цел количество Време на Испорака од 3-5 дена Раш Нарачки : Достапни По Барање Моќ Без надворешна сила бара Гаранција 1 Година Гаранција Возачи Plug and Play компатибилен (Задолжително за Windows 98/95) Прочитајте Брзина 10-20 MB/втор (USB 2.0) Брзина на Пишување
3-8 MB/втор (USB 2.0)
Изберете Бојата Што Сакате

За производот

Капацитет:
4GB, 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128M
боја:
црвени високи потпетици
Бренд Име:
TECHKEY
Интерфејс Тип:
usb 2.0
Времето на пазарот:
Декември 2016 година
производ тежина:
30g
Тип На Производ:
Нормално
Стил:
Ѓердан,Куршум,Гитара,Шише/Може,Правоаголник,Животно,Кола За Скролување,Пенкало,Стап
Број На Модел На:
пен диск
Материјал:
Силикони
Пакет:
Yes
Енкрипција:
No
Стил:
високи потпетици usb флеш диск
Style1:
слатки високи потпетици usb флеш диск
Производи Статус:
Акции

Слични предлози