.

.

нови TECHKEY Кармин usb флеш диск пенкало диск 64GB pendrive меморија memoria cel usb стик 32GB 16GB 8GB 4GB Кристал подарок

нови TECHKEY Кармин usb флеш диск пенкало диск 64GB pendrive меморија memoria cel usb стик 32GB 16GB 8GB 4GB Кристал подарок

DEN 105.60

Износ
Во продавницата.


Добредојдовте во мојата продавница!
USB Флеш Pendrive USB 64 GB Флеш Диск 32 GB 16 GB 4 G 8 GB Пенкало Диск Мода Високи Потпетици USB Стик Подарок Memoria флеш диск cel usb
Капацитети : 128 MB,4 G,8 G,16 GB,32 GB ,64 GB Брендирање Екран Печати | Engrave Оперативни Системи Win 98/SE/2000/XP/Vista/win7 | Linux | Mac Задржување на Податоците 10 години Согласност Ro HS/WEEE Конективност Hi-Speed USB 2.0 & 1.1 Компатибилност За Macs и Компјутери Прилагодено Боја се Достапни, може да бара минимум цел количество Време на Испорака од 3-5 дена Раш Нарачки : Достапни По Барање Моќ Без надворешна сила бара Гаранција 1 Година Гаранција Возачи Plug and Play компатибилен (Задолжително за Windows 98/95) Прочитајте Брзина 10-20 MB/втор (USB 2.0) Брзина на Пишување
3-8 MB/втор (USB 2.0)

За производот

Капацитет:
4GB, 8GB, 16GB, 32GB, 64GB
боја:
розова, транспарентен, длабоко сино, сино езеро
Стил:
Пенкало,За Во Автомобил За Скролување,Ѓердан,Куршум,Стап,Животно,Шише/Може,Гитара,Правоаголник
Бренд Име:
TECHKEY
Тип На Производ:
Нормално
Пакет:
Yes
Материјал:
Силикони
производ тежина:
30g
Број На Модел На:
пен диск
Интерфејс Тип:
usb 2.0
Енкрипција:
No
Времето на пазарот:
Декември 2016 година
Стил:
usb флеш диск
Style1:
usb флеш диск
Производи Статус:
Акции
style2:
пен диск
Style3:
pendrive
Style4:
usb стик
Style5:
USB
style6:
memory stick
Style7:
cel usb
Style8:
memoria стап
style9:
Кристал

Слични предлози