.

.

Црна Вештачка Кожа Автомобил Воланот Покритие за Мицубиши Pajero Sport 2004 Montero Спорт 2004

Црна Вештачка Кожа Автомобил Воланот Покритие за Мицубиши Pajero Sport 2004 Montero Спорт 2004

DEN 1101.00
DEN 1295.52
-15 %

Износ
Во продавницата.


Погоден автомобил режим ls : за Мицубиши Pajero Sport 2004 / Montero Спорт 2004
Забелешка 1 : Производ Материјал : Вештачка Кожа(Синтетички Кожа)
Доколку имате посебни барања за материјал,ве молиме да се биде внимателен да се купи,ви благодариме!
Забелешка 2 : ве Молиме да ги проверите и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот во
сликата пред да го купат.(Нашата воланот опфаќа се обичај производ,доколку постои каква било
разликата,тоа нема да се вклопи)!

За производот

Тип На Објект:
Управниот Тркала & Воланот Центри
Објектот Висина:
6inch
Материјал Тип:
Микро Влакна Leathe
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
за Мицубиши Pajero Sport Montero Спорт 2004
Специјални Функции:
се чувствуваат удобно
Објектот Должина:
21inch
Бренд Име:
LUCKEASY
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Дијаметар:
38inch
Објектот Ширина:
15inch
Материјал Тип:
Микро Влакна Кожа

Слични предлози